Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 18.10.2017
Ilość odwiedzin: 97525970
Aktualnie użytkowników: 1010
W tym zalogowanych: 10

 

Aktualności

strona 1 z 33

22.09.2017

Kliknij w obrazek i zobacz najnowszą ofertę bezpłatnych szkoleń!

26.06.2017

Staż w jednostkach administracyjnych Politechniki Śląskiej

Politechnika Śląska poszukuje kandydatów do odbycia stażu w uczelnianych jednostkach administracyjnych realizowanego na mocy umowy z Powiatowym Urzędem Pracy, na stanowisku: STAŻYSTA NA STANOWISKU PRACOWNIK BIUROWY Miejsce odbywania stażu: Gliwice (2 miejsca). Czas pracy: 8h (rozpoczęcie w godz. 7:00-8:00, zakończenie w godz. 15:00-16:00)
Zobacz szczegóły

18.10.2017

Maraton innowacyjności

Studiujesz? Interesują Cię innowacje? Myślisz nieszablonowo i lubisz realizować swoje pomysły?
Weź udział w Dystrybucji Innowacji, 3 dniowym maratonie, w trakcie którego poznasz naszą firmę, spotkasz ciekawych ludzi, dowiesz się, jak pracuje się w formule service design thinking i będziesz mógł opracować innowacyjne rozwiązania.
O Dystrybucji Innowacji
Dwanaście zespołów studenckich weźmie udział w maratonie innowacyjności Dystrybucja Innowacji, organizowanym przez TAURON Dystrybucja i opracuje projekt, inspirując się tematem:
"Energia Przyszłości: Internet Rzeczy, Big Data i elektromobilność w inteligentnych sieciach energetycznych".
Najpierw uczestnicy poznają potrzeby klientów TAURON Dystrybucja oraz zasady pracy w formule service design thinking. Przez kolejne dwa dni, wykorzystując zdobytą wiedzę, będą tworzyć nowatorskie rozwiązania dla TAURON Dystrybucja.szczegóły

18.10.2017

Nowe edycje konkursów studenckich EY na nowy rok akademicki

Wyjątkowa okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach. Do tego atrakcyjne nagrody - nawet 30.000 PLN dla zwycięzców, iPady, czytniki Amazon Kindle, a także kariera w firmie doradczej EY. Wszystko to czeka na zwycięzców konkursów studenckich EY, do których zapisy rozpoczęły się wraz ze startem nowego roku akademickiego. Na studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez doradców z zespołu Doradztwa Podatkowego i Prawnego EY. Z kolei tym, którzy chcą wejść do świata wielkich transakcji, fuzji, przejęć i restrukturyzacji dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez zespół Doradztwa Transakcyjnego EY. Rok temu w obu konkursach wzięło udział ponad 2.500 uczestników.szczegóły

17.10.2017

Samsung pomaga rozkodować potencjał studentom IT


9 października ruszyła pierwsza duża kampania employer brandingowa Samsung R&D Institute Poland. Działania skierowane są do studentów uczelni technicznych w Warszawie i Krakowie. Potrwają one miesiąc. Ze względu na wykorzystanie w promocji narzędzi online i offline, kampania dotrze do osób zainteresowanych pracą w Samsungu w całej Polsce.

Dotarcie do utalentowanych studentów kierunków technicznych jest kluczowe przy realizacji innowacyjnych projektów w Samsung R&D w Polsce - mówi Marta Ambroziak, HR Manager w Samsung R&D Institute Poland. - Samsung jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie pod kątem oferowanych produktów. Aby dodatkowo zwiększyć jego widoczność na rynku pracodawcy, zdecydowaliśmy się pokazać w jakich kierunkach można rozwijać się w Samsung R&D Institute Poland. szczegóły

16.10.2017

Warsztat - gra symulacyjna

Serdecznie zapraszamy do udziału warsztacie pt. "Usprawnij Produkcję wg S.T.E.P" organizowanego wspólnie z Instytutem Doskonalenia Produkcji. Osoby zainteresowane otrzymają również informacje o możliwości nawiązania współpracy z Instytutem Doskonalenia Produkcji pod kątem przyszłego zatrudnienia.

Więcej informacji.

strona 1 z 33

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl