Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 18.04.2021
Ilość odwiedzin: 179279930
Aktualnie użytkowników: 1703
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 9 z 14

09.02.2021

Bezpłatne wzory niezbędnych dokumentów dla studentów.

Każda osoba, która wchodzi dzisiaj na rynek pracy musi pamiętać o swoich prawach i obowiązkach. Jednym z takich obowiązków pracowniczych jest sporządzanie i przechowywanie niektórych dokumentów. Portal pracy Aplikuj.pl uruchomił darmowy moduł, w którym można sprawdzić i pobrać rozmaite dokumenty HR
Darmowa platforma dokumentów HR to narzędzie przydatne zarówno dla HR-owców jak i dla osób szukających dopiero zatrudnienia czy praktyk absolwenckich. Wszyscy znajdą tam dokumenty pracownicze niezbędne na każdym etapie swojej ścieżki zawodowej, czy etapu zatrudnienia swoich pracowników.
Studenci wkraczający na dzisiejszy rynek pracy szczególnie zainteresują się dokumentami dotyczącymi praktyk absolwenckich, czy umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego.
Warto zapoznać się również z artykułami dotyczącymi poszczególnych dokumentów. Można się z nich dowiedzieć między innymi, kiedy i jakie dokumenty należy przechowywać, w jakich terminach należy składać poszczególne wnioski czy podania, oraz jakie są konsekwencje złożenia czy otrzymania danego dokumentu.
Moduł z dokumentami kadrowymi został uruchomiony jako darmowe narzędzie na portalu pracy aplikuj.pl Warto dołączyć go do listy linków przydatnych na każdym etapie zatrudnienia.

08.02.2021

Akademia sukcesu kluczem do Twojego rozwoju

Projekt Akademia sukcesu kluczem do Twojego rozwoju skierowany jest do osób pełnoletnich związanych z województwem śląskim ?zamieszkujących tutaj, uczących się w regionie, pracujących, a także bezrobotnych. Warunkiem przystąpienia do programu jest przede wszystkim chęć rozwoju, na zajęciach skorzystają ambitni, zmotywowani i gotowi wziąć sprawy w swoje ręce. W ramach programu można skorzystać ze szkoleń tematycznych, dotyczących takich zagadnień jak: księgowość, kadry ipłace, techniki sprzedażowe, marketing internetowy, grafika komputerowa (Photoshop), tworzenie stron www, SEO i content marketing, zarządzanie czasem, wypalenie zawodowe.
Rekrutacja rozpoczęła się z początkiem roku, projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem ?na poszczególne kursy szybko zapełniają się listy uczestników, dlatego warto nie zwlekać zdecyzją izgłosić chęć udziału. Zainteresowanych odsyłamy po więcej szczegółów na stronę projektu tutaj za pośrednictwem której można aplikować.

02.02.2021

Mars Open Talks 4

Zastanawiasz się, jak w globalnej firmie funkcjonuje dział finansów i jak łączy interesy innych działów? Już 10 lutego o 16.00 , a jego tematem będą FINANSE! Trenerzy wprowadzą Cię w świat spreadsheetów, bilansów i żywej gotówki. Dowiesz się też, jak codziennie dbać o umiejętności przydatne w budowaniu kariery w globalnej firmie. Na spotkanie obowiązuje rejestracja, więc nie zwlekaj, zapisz się już dzisiaj!
Link do rejestracji Tutaj

01.02.2021

ABC Przedsiębiorczości

Zamek Cieszyn już od 16 lat organizuje cykl szkoleń pod nazwą ABC Przedsiębiorczości, który kieruje zarówno do studentów, osób bezrobotnych, jak i tych, którzy pracują, ale mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować. Szkolenie ma na celu przygotowanie przyszłych przedsiębiorców do założenia i prowadzenia własnej firmy. Wykłady oraz konsultacje prowadzą m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, a także doradca podatkowy i aktywni przedsiębiorcy. Uczestnicy szkolenia otrzymają zestaw niezbędnych informacji z zakresu prawa, księgowości, podatków, zdobywają wiedzę na temat źródeł wsparcia finansowego oraz niefinansowego. Ponadto mają szansę dowiedzieć się jak wykreować pomysł na biznes, jak go komunikować i jak dobrze zaprojektować usługę w firmie.
Kolejna odsłona wydarzenia planowana jest w dniach 23-25.02.2021 r. pod nazwą ABC Przedsiębiorczości w pigułce. W związku z panującą w naszym kraju epidemią wirusa SARS-CoV-2 planowana jest forma online szkolenia, która umożliwia zachowanie bezpieczeństwa dla każdej ze stron.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:
Tutaj

27.01.2021

Bądź jak Leonardo Da Vinci

KONKURS!
Firma Wielton S.A. organizuje konkurs dla studentów Politechniki Śląskiej.
Wciel się w rolę Leonarda Da Vinci, otwórz umysł i na szkicu przedstaw swoje rozwiązanie transportu jutra!
Do zdobycia są cenne doświadczenie oraz wartościowe nagrody elektroniczne! Prace wysyłać na hr@wielton.com.pl
Czas trwania konkursu, do 31.03.2021.

27.01.2021

IX edycja Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald

Jesteś doktorem nauk humanistycznych? Twoja praca doktorska dotyczy współczesności
i została obroniona w zeszłym roku? Masz szanse na nagrodę w Konkursie imienia prof. Aliny Inki Brodzkiej-Wald. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 26 lutego 2021r.

Wnioski o przyznanie Nagrody wraz z wersją elektroniczną obronionej pracy i autoreferatem należy przesłać na adres e-mail: nagrodainki@funduszewieczyste.pl. Do wypełnionego wniosku należy dołączyć: opinie recenzentów. Opcjonalnie: inne opinie na temat pracy (do 5 stron maszynopisu znormalizowanego).
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 21 czerwca 2021 r.
Więcej informacji na stronie internetowej

strona 9 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl