Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.04.2021
Ilość odwiedzin: 179574113
Aktualnie użytkowników: 3816
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 9 z 14

11.02.2021

Sachs Trans International, Staż

Zasil szeregi Sachs Trans International na płatnym stażu w dziale Spedycji!
Sachs Trans International to rodzinne przedsiębiorstwo transportowe o zasięgu międzynarodowym i dominującej pozycji na rynku. Od blisko 35 lat stale rozwija swój potencjał, docierając aktualnie w każdy zakątek Europy, a coraz częściej również poza jej obszar. Firma zatrudnia obecnie ponad 530 pracowników i nieustannie poszerza swoją flotę, która dzisiaj liczy ponad 300 pojazdów (w tym 30% ciągników zasilanych LNG).
Biorąc udział w konkursie o staż, masz szansę zdobyć cenne doświadczenie pod okiem specjalistów z dziedziny transportu, wykwalifikowanej kadry pasjonatów spedycji i logistyki.
Oferta skierowana jest do absolwentów szkół średnich oraz studentów, którzy podejmą i pomyślnie przejdą poniższe etapy rekrutacyjne:
1. Wyślą CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@sachstrans.pl.
2. Wykonają zadanie konkursowe.

Nabór trwa do 30 kwietnia 2021 r.
Czas trwania stażu: 01.07-30.09.2021 r.
Regulamin dostępny jest na stronie internetowej


09.02.2021

Program Praktyk Budimex


10 lutego (środa) rozpoczynamy rekrutację do naszego Programu Praktyk
Aby dostać się na praktyki, należy wypełnić formularz i przejść naszą grę. W tym roku na studentów czekają nowe, specjalistyczne testy z wiedzy technicznej.
Mamy w ofercie ponad 250 miejsc w całej Polsce!
Od marca do końca czerwca szykujemy również wiele wydarzeń online dla studentów: webinary techniczne, filmy oraz konkursy.
Wystarczy śledzić nas na naszym Facebooku: tutaj

09.02.2021

Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością

Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością w ramach programu Absolwent współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zaczniemy od cyklu spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym, którzy wyznaczą dalszą ścieżkę udziału w projekcie w zależności od Twoich predyspozycji: zdobycie uprawnień zawodowych, ukończenie kursów i szkoleń specjalizacyjnych lub odbycie trzymiesięcznego stażu zawodowego. Przewidziane są również warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy, wsparcie pośrednika pracy i coacha.
Kto może wziąć udział w projekcie?
Studenci ostatniego roku studiów lub absolwenci, osoby realizujące naukę w szkole wyższej na ostatnim roku lub posiadające tytuł zawodowy/stopień naukowy wydany nie wcześniej niż 60 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu;
Osoby z orzeczeniem niepełnosprawności;
Osoby zamieszkałe na terenie woj. mazowieckiego, śląskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego;
Osoby pozostające bez zatrudnienia (należy rozumieć przez to osobę bezrobotną lub poszukującą pracy, która nie wykonuje żadnej pracy zarobkowej, zarejestrowaną lub niezarejestrowaną w Urzędzie Pracy);
Co oferujemy w ramach projektu?
Wsparcie psychologa (3 godz.) i doradcy zawodowego (5 godz.) w zakresie aktywizacji zawodowej;
Wsparcie pośrednika pracy (30 godz.) i coacha (10 godz.);
Sfinansowanie kursu/szkolenia zawodowego (max 120 godz.);
Trzymiesięczne staże zawodowe wraz ze stypendium stażowym.
Oferowane wsparcie będzie uzależnione od indywidualnie opracowanej ścieżki zawodowej.Ze względu na sytuację epidemicznąwsparcie będzie udzielane zdalnie.
Jakie dokumenty musisz złożyć?
Wypełnione dokumenty rekrutacyjne (formularz, deklaracja uczestnictwa wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych);
Orzeczenie o niepełnosprawności;
Dyplom ukończenia studiów wyższych lub zaświadczenie ze szkoły wyższej o realizowaniu nauki na ostatnim roku.
REKRUTACJA PROWADZONA JEST W TRYBIE CIĄGŁYM DO WYCZERPANIA MIEJSC!
Więcej informacji odnośnie projektu możesz uzyskać, kontaktując się z naszym biurem.
Udział w projekcie pozwoli Ci na podniesienie kompetencji oraz pomoże w zdobyciu kwalifikacji zawodowych i ułatwi znalezienie pracy.
Liczba miejsc jest ograniczona -zadzwoń do nas już dziś!
Regulamin projektu i dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie internetowej

09.02.2021

Bezpłatne wzory niezbędnych dokumentów dla studentów.

Każda osoba, która wchodzi dzisiaj na rynek pracy musi pamiętać o swoich prawach i obowiązkach. Jednym z takich obowiązków pracowniczych jest sporządzanie i przechowywanie niektórych dokumentów. Portal pracy Aplikuj.pl uruchomił darmowy moduł, w którym można sprawdzić i pobrać rozmaite dokumenty HR
Darmowa platforma dokumentów HR to narzędzie przydatne zarówno dla HR-owców jak i dla osób szukających dopiero zatrudnienia czy praktyk absolwenckich. Wszyscy znajdą tam dokumenty pracownicze niezbędne na każdym etapie swojej ścieżki zawodowej, czy etapu zatrudnienia swoich pracowników.
Studenci wkraczający na dzisiejszy rynek pracy szczególnie zainteresują się dokumentami dotyczącymi praktyk absolwenckich, czy umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego.
Warto zapoznać się również z artykułami dotyczącymi poszczególnych dokumentów. Można się z nich dowiedzieć między innymi, kiedy i jakie dokumenty należy przechowywać, w jakich terminach należy składać poszczególne wnioski czy podania, oraz jakie są konsekwencje złożenia czy otrzymania danego dokumentu.
Moduł z dokumentami kadrowymi został uruchomiony jako darmowe narzędzie na portalu pracy aplikuj.pl Warto dołączyć go do listy linków przydatnych na każdym etapie zatrudnienia.

08.02.2021

Akademia sukcesu kluczem do Twojego rozwoju

Projekt Akademia sukcesu kluczem do Twojego rozwoju skierowany jest do osób pełnoletnich związanych z województwem śląskim ?zamieszkujących tutaj, uczących się w regionie, pracujących, a także bezrobotnych. Warunkiem przystąpienia do programu jest przede wszystkim chęć rozwoju, na zajęciach skorzystają ambitni, zmotywowani i gotowi wziąć sprawy w swoje ręce. W ramach programu można skorzystać ze szkoleń tematycznych, dotyczących takich zagadnień jak: księgowość, kadry ipłace, techniki sprzedażowe, marketing internetowy, grafika komputerowa (Photoshop), tworzenie stron www, SEO i content marketing, zarządzanie czasem, wypalenie zawodowe.
Rekrutacja rozpoczęła się z początkiem roku, projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem ?na poszczególne kursy szybko zapełniają się listy uczestników, dlatego warto nie zwlekać zdecyzją izgłosić chęć udziału. Zainteresowanych odsyłamy po więcej szczegółów na stronę projektu tutaj za pośrednictwem której można aplikować.

02.02.2021

Mars Open Talks 4

Zastanawiasz się, jak w globalnej firmie funkcjonuje dział finansów i jak łączy interesy innych działów? Już 10 lutego o 16.00 , a jego tematem będą FINANSE! Trenerzy wprowadzą Cię w świat spreadsheetów, bilansów i żywej gotówki. Dowiesz się też, jak codziennie dbać o umiejętności przydatne w budowaniu kariery w globalnej firmie. Na spotkanie obowiązuje rejestracja, więc nie zwlekaj, zapisz się już dzisiaj!
Link do rejestracji Tutaj

strona 9 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl