Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.10.2018
Ilość odwiedzin: 117133736
Aktualnie użytkowników: 2043
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 9 z 11

19.06.2018

#Map_IT! Mapping Hackathon

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu #Map_IT! Mapping Hackathon. Impreza organizowana jest wspólnie z Kołem Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz z Kołem Naukowym Geodetów DAHLTA AGH.
Konkurs odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. Hackathon adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych technologiami mapowymi. Zadaniem drużyn będzie budowa rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:
- Environment,
- Social Responsibility,
- Smart Cities,
- Smart Mobility, Public Transportation & Logistics,
- Sports & Tourism.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api, które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.
Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie oraz na Facebooku


14.06.2018

Tubądzin Design Awards

14.06.2018

Weź udział w Studenckim Konkursie Projektowym i wygraj mobilną stację roboczą!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS. To możliwość zawalczenia o cenne nagrody oraz uwagę przyszłych pracodawców. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów w Polsce. Jest on organizowany od 2001 roku przez DPS Software Polska. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu wykonanego w oprogramowaniu SOLIDWORKS oraz umożliwienie uczestnikom zaistnienia na rynku inżynierskim. Każdy uczestnik Konkursu otrzymuje pełną wersję oprogramowania SOLIDWORKS Engineering Kit, z licencją ważną do zakończenia konkursu. Zwycięskie projekty są prezentowane na corocznej konferencji SOLIDWORKS World, która w 2019 r. odbędzie się w Dallas.
Tematem projektu może być wszystko - od produktów codziennego użytku, mebli, narzędzi, po skomplikowane maszyny i pojazdy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Na zwycięzców konkursu czekają wartościowe nagrody, w tym:

-Mobilna stacja robocza HP
-Manipulatory 3DConnexion
-Sprzęt komputerowy
-Profesjonalne szkolenia SOLIDWORKS
-Podręczniki SOLIDWORKS
- Udział w DPS Forum 2018
-Licencje SOLIDWORKS Student Edition 2018-2019

Projekty można zgłaszać do 31 sierpnia, a termin nadsyłania prac mija 14 września. Zwycięzców poznamy w październiku podczas konferencji DPS Forum.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie


14.06.2018

Advanced Technology Center Poland

14.06.2018

Nowe wydanie Eurostudenta

Poznaj najlepszych pracodawców i najlepsze miejsca pracy!

E-wydanie najnowszego, karierowego "Eurostudenta" jest już dostępne na portalu.

Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub już zaczynasz swoją zawodową karierę? Poznaj najlepszych pracodawców z najprężniej rozwijających się branż, takich jak finanse, bankowość, księgowość, audyt, doradztwo, telekomunikacja i logistyka.

Z nami także poznasz wyniki rankingów Pracodawca Roku? 2017 AIESEC, Najlepsze Miejsca Pracy 2018 i "Pracodawca dla Inżyniera" BEST
"Eurostudenta" znajdziesz na uczelniach na terenie całej Polski i w formie e-wydania na naszym portalu: www.eurostudent.pl

12.06.2018

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską z zakresu tworzyw sztucznych

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronie

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2018 r.

Nagroda w konkursie - 5 000 złotych .

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 15 grudnia 2018 r.

strona 9 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl