Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.04.2018
Ilość odwiedzin: 109329401
Aktualnie użytkowników: 4448
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 7 z 14

05.04.2018

Trwa rekrutacja do Programu Stażowego Kierunek ORLEN 2018

Rozpoczęliśmy nabór kandydatów do III edycji Programu Stażowego "Kierunek ORLEN". Ideą programu jest przygotowanie adeptów kierunków technicznych i biznesowych do pracy w zawodzie zgodnym z wykształceniem. W tym roku oferujemy 25 miejsc stażowych w kilkunastu obszarach firmy.
Staż w ORLENIE jest szansą na rozpoczęcie stabilnej kariery w perspektywicznej branży. Uczestnicy będą zajmować się zadaniami merytorycznymi osadzonymi w praktyce biznesowej, dzięki czemu mają możliwość przeniesienia wiedzy z poziomu akademickiego na płaszczyznę zawodową. Poza kompetencjami specjalistycznymi, stawiamy także na rozwój kompetencji miękkich, społecznych - organizujemy warsztaty i szkolenia dostosowane do potrzeb naszych stażystów.
Zapraszamy studentów V roku kierunków takich jak: automatyka, architektura, budownictwo, chemia, elektronika, elektrotechnika, ekonomia, energetyka, finanse i rachunkowość, informatyka, inżynieria chemiczna, inżynieria mechaniczna, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, informatyka, inżynieria procesowa, inżynieria produkcji, matematyka, matematyka stosowana, mechanika i budowa maszyn, mechanika, marketing, prawo, technologia chemiczna, zarządzanie, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.
Zgłoszenia przyjmujemy do 29 kwietnia. Jeżeli znajdziesz się wśród osób, które najlepiej rozwiązały zadanie rekrutacyjne, w czerwcu zaprosimy Cię na rozmowę i do końca lipca będą już znane decyzje. Staż startuje w sierpniu.
Nie przegap szansy, nie czekaj, zaaplikuj już teraz! Szczegółowe informacje oraz oferty staży dostępne są na stronie Kierunek ORLEN.

05.04.2018

"Nowe technologie dla dziewczyn"

"Nowe technologie dla dziewczyn" - to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.
Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.
Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaprosimy również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.
Do udziału w IV edycji programu zapraszamy maturzystki 2018 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków (Lista). W ramach programu "Nowe technologie dla dziewczyn" rozdysponujemy dwadzieścia pięć stypendiów na rok akad. 2018/19.
Więcej informacji na temat programu tutaj


29.03.2018

Zdobądź płatny staż w Schneider Electric i dołącz do EcoStruxure Academy

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, rozpoczyna rekrutację na płatny, roczny program stażowy EcoStruxure Academy. Skierowany jest on do studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków takich jak: automatyka, robotyka czy mechatronika. Projekt, prowadzony w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, pozwala stażystom na praktyczne poznanie kluczowych trendów w Przemyśle 4.0 oraz najbardziej innowacyjnych narzędzi na rynku, takich jak platforma EcoStruxure.
Więcej szczegółów tutaj

28.03.2018

Praktyki Nokia

27.03.2018

Płatne praktyki i praca

27.03.2018

ClimateLaunchpad

ClimateLaunchpad jest największym na świecie konkursem dla wczesnych pomysłów biznesowych (koncepcyjnych lub wczesnym etapie wdrożeniowym) w obszarze tematycznym, jakim jest ochrona środowiska, zrównoważony rozwój i ochrona klimatu.
Konkurs realizowany jest w 35 państwach świata. W Polsce konkurs prowadzony jest przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. a Partnerem Strategicznym jest firma DOZAMEL Sp. z o.o. ? Zarządca Wrocławskiego Parku Przemysłowego.
Konkurs skierowany do osób fizycznych, studentów, pracowników naukowych, zespołów projektowych oraz firm, które są obecne na rynku do roku czasu.

Wszystkich autorów pomysłów biznesowych w obszarach tematycznych jak: ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna, ochrona klimatu, technologie wytwarzania zdrowej żywności, odnawialne źródła energii, budownictwo ekologiczne i branżach pokrewnych zapraszamy do przyłączenia się do świata ClimateLaunchpad.
W etapie preakceleracji zapewniamy coaching oraz szkolenia. Fundatorem szkolenia z zakresu "Design thinking" jest Nokia z siedzibą we Wrocławiu.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja 2018 r.
Udział w konkursie jest bezpłatny!
Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

strona 7 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl