Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.10.2018
Ilość odwiedzin: 117134674
Aktualnie użytkowników: 992
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 6 z 11

09.10.2018

Map_IT! Mapping Hackathon

W imieniu firmy HERE, zapraszamy do udziału w konkursie Map_IT! Mapping Hackathon, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2018 w Krakowie. Wydarzenie kierowane jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni oraz wszystkich zainteresowanych technologiami mapowymi.
W konkursie wezmą udział drużyny, których zadaniem będzie budowa rozwiązania korzystającego z mapy udostępnianej przez Here API w ramach jednego z tematów:
- Environment,
- Social Responsibility,
- Smart Cities,
- Smart Mobility, Public Transportation & Logistics,
- Sports & Tourism.
Rejestracja uczestników trwa do 10 listopada 2018.
W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej


25.09.2018

IV edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNIG 2018

W imieniu Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA informujemy o uruchomieniu IV edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG - MIP 2018, na projekt badawczo-ozwojowy dla GK PGNiG. Konkurs przeznaczony jest dla studentów, doktorantów oraz młodych naukowców i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG. Jako lider rynku gazowego w Polsce i firma intensywnie wspierająca działania badawczo-rozwojowe i innowacyjne zależy nam, na jak najszerszym pozyskaniu ciekawych tematów, które mogą zainicjować realizację użytecznych dla naszej firmy projektów B+R. Konkursy w poprzednich trzech edycjach zakończyły się dużym sukcesem. Z przesłanych projektów, wiele propozycji cechowało się wysokim poziomem innowacyjności.

więcej 

17.09.2018

Podejmij wyzwanie - hackathon CodePlay by Asseco

Głodni hackathon-owych wyzwań? Świetnie się składa, właśnie trwają zapisy na #CodePlay - hackathon, podczas którego uczestnicy będą tworzyć innowacje banku przyszłości!
Kraków, 27.10 Zapisz się i zrealizuj pełną wersję swojego pomysłu! Rejestracja, regulamin i szczegóły: Zobacz.

17.09.2018

Konkurs Programistyczny i Graficzny WSIZ

W imieniu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej zapraszamy studentów oraz uczniów szkół średnich do udziału w konkursach. Szczegóły na stronie internetowej.

17.09.2018

"TEKA ABSOLWENTA" - projekt dla osób niepełnosprawnych

Projekt adresowany jest do osób, które:
• są mieszkańcami jednego z 6 województw: śląskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, pomorskiego, wielkopolskiego
• posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• są absolwentami szkoły wyższej lub realizują ostatni rok nauki w szkole wyższej; w przypadku absolwentów - posiadają dyplom, świadectwo lub inny dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego lub stopnia naukowego, wydany nie wcześniej niż 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu;
• są osobami pozostającymi bez zatrudnienia;
• nie są objęte takimi samymi działaniami aktywizacyjnymi w ramach innych zadań lub projektów finansowanych ze środków PFRON realizowanymi w tym samym czasie.
Wszystkie działania realizowane w ramach Projektu są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Wypełnij deklarację zgłoszeniową online.

03.09.2018

Wolontariusz Akademii Przyszłości

Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia cenionego na rynku pracy i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce? SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przygotowały dla Ciebie świetną propozycję.
Angażując się w rolę Wolontariusza Akademii Przyszłości
nie tylko pomagasz najbardziej potrzebującym dzieciom, ale zdobywasz również doświadczenie zawodowe.
Jako wolontariusz rozwiniesz szereg kompetencji, m.in:
• Nauczysz się, jak zarządzać projektami i ludźmi.
• Zdobędziesz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• Będziesz organizował eventy.
• Będziesz nawiązywał współpracę z instytucjami, firmami, czy lokalnymi autorytetami.
• Poznasz ciekawych ludzi, dla których wyzwanie, to szansa na rozwój.
Dołącz do drużyny na www.superw.pl :)

strona 6 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl