Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.06.2018
Ilość odwiedzin: 111648107
Aktualnie użytkowników: 7177
W tym zalogowanych: 9

 

Aktualności

strona 6 z 8

11.05.2018

Adamed Super League.

30.04.2018

III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego. W tegorocznej edycji udział weźmie 15 podmiotów oraz 15 osób z całej Polski. Konkurs składa się z dwóch etapów - pierwszy z nich kierowany jest do firm i rozpoczął się 9 kwietnia. Drugi etap dedykowany jest absolwentom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, osobom z otwartym przewodem doktorskim oraz młodym naukowcom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Etap ten zostanie zainaugurowany 19 czerwca 2018 roku.

Nagrodami w IIII edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego są sześciomiesięczne staże w firmach, instytutach badawczych sektora kosmicznego w Polsce. Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4 do 5 tys. zł brutto. Na uwagę zasługuje fakt, że 85% laureatów poprzedniej edycji konkursu znalazło stałe zatrudnienie w firmach, w których wcześniej odbywało staż.
Dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej: www.space.biz.pl

30.04.2018

Nowe Technologie dla dziewczyn

25.04.2018

EU-Australia Leadership Forum

EU-Australia Leadership Forum organizuje w dniach 18-22 listopada 2018 roku w Brukseli Emerging Leaders Forum.
EU-Australia Leadership Forum jest projektem finansowanym przez UE i przewidzianym na lata 2016-2019. Głównym celem Forum jest poszerzanie relacji między UE i Australią.
Do udziału w Emerging Leaders Forum organizatorzy zapraszają obywateli lub stałych mieszkańców Australii i państw członkowskich UE z udokumentowanymi dokonaniami w zakresie przywództwa w administracji, biznesie, społeczeństwie obywatelskim, nauce czy mediach.


więcej 

25.04.2018

Wyjdź poza schemat #ThinkOutsideTheBox

CS Group Polska S.A. zaprasza Studentów, Doktorantów i Absolwentów Szkół Wyższych do udziału w konkursie innowacji #ThinkOutsideTheBox!
Wejdź z nami do świata, w którym biznes spotyka technologię, a cele konwertują na zadania.
Ogłaszamy konkurs dla pasjonatów nowych technologii oraz tych wszystkich, dla których firma to dynamiczny, ewoluujący organizm.
Zaproponuj nam ciekawe rozwiązanie, my je wdrożymy, a Ty zyskasz doświadczenie i atrakcyjne nagrody!
Zadanie konkursowe

Zaprezentuj pomysł, koncepcję lub narzędzie, które wspiera działania nowoczesnej firmy w sieci.
Rozwiązanie musi być zgodne z profilem działalności CS Group Polska S.A. oraz możliwe do zrealizowania w realiach polskiego biznesu.

Na pomysły czekamy od 10 kwietnia do 30 września 2018 r. Podejmij wyzwanie, zdobądź doświadczenie i wygraj nagrody!
Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie konkursowej


25.04.2018

Przewodnik Strefa Inżyniera 2018 już jest!

W Przewodniku znajdziesz prezentacje pracodawców oraz branż zatrudniających inżynierów takich jak budownictwo, IT czy produkcja. Ponadto Przewodnik zawiera także szczegółowe raporty wynagrodzeń dla inżynierów na różnych stanowiskach. W części technicznej Przewodnika znajduje się "Projekt układu hydrauliki siłowej w SolidWorks", opis metodyk tworzenia oprogramowania w języku angielskim, a także krótka instrukcja implementacji wzorcowej Bitcoin Core. Przewodnik Strefa Inżyniera 2018 jest dostępny na strefainzyniera.pl - wersja PDF

strona 6 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl