Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.02.2021
Ilość odwiedzin: 173621602
Aktualnie użytkowników: 1478
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 3 z 9

15.02.2021

Architektura we Frontendzie - dołącz do najlepszych programistów JavaScript

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #16: Architektura we Frontendzie, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 2 marca 2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju.
Głównym jego celem, jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem: tutaj
Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.
Agenda
18:30 - Start prezentacji: Architektura we Frontendzie: case studies z 3 projektów z 2020 roku - Mateusz Grzesiukiewicz
Q&A - Pytania do prelegenta
Organizatorem wydarzenie jest społeczność dev.js - czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScripcie. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie na ich social media:
Facebook: link
Youtube: link
Meetup: link
Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

17.02.2021

Program YES!, Young Entrepreneurs Succeed!

Program YES!, Young Entrepreneurs Succeed! skierowany jest do chcących się rozwijać młodych ludzi. Jeśli masz do 29 lat, nie studiujesz, szukasz pracy lub chcesz spróbować swoich sił w rozwoju firmy, to ten projekt jest dla Ciebie!
UWAGA! Udział w programie YES! jest bezpłatny. Zgłoś się do 21 lutego 2021 roku za pomocą formularza on-line: link
W ramach programu YES! organizujemy intensywny miesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzą potrzebną do rozwoju firmy. Dla uczestników przewidziane jest 8 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu.
Dodatkowo wybrane osoby będą mogły skorzystać z 6-miesięcznego entoringu biznesowego oraz coachingu wspierającego w rozwoju firmy. Kolejnym bardzo istotnym elementem projektu jest pomoc w pozyskaniu finansowania oraz wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami.
Odnieś z nami sukces! Gwarantujemy pełne wsparcie podczas całego programu, miłą atmosferę oraz szansę na poznanie inspirujących ludzi! :) Więcej o programie: link
Program jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu (TPM-RYE). Polską edycję organizuje Youth Business Poland, a partnerem jest Urząd Pracy m.st. Warszawy.

15.02.2021

Google Play Store Challange

Szukamy najlepszych analityków w Polsce - jesteś jednym z nich? Mamy dla Ciebie wyzwanie! Pobaw się danymi z aplikacji Google Play Store, które pobrano już setki miliardów razy i zgarnij nagrody!

Przydadzą Ci się mistrzowskie skille w Excelu bo przed Tobą 20 pytań, 1 godzina i deadline do 04.03.2021 - wejdź na strone internetowąi do dzieła! ??

PS, Na najlepszych czekają nagrody więc jeżeli chcesz zrobić sobie rozgrzewkę, rozwiąż kilka zadań z serii Skill Practice Challenges na stronie internetowej

09.02.2021

Zostań Ambasadorem Kariery w UE

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na naszej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów - ambasadorów "EU Careers". Koordynatorem programu jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, a z ramienia naszej uczelni Biuro Karier Studenckich. W ramach tego programu będziesz miał okazję:
- uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
- nawiązać współpracę z osobami z całej Europy
- zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów
- wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych i przez cały czas trwania programu
- zdobyć kompetencje, dzięki którym Twoje CV będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracodawców.

więcej 

11.02.2021

Sachs Trans International, Staż

Zasil szeregi Sachs Trans International na płatnym stażu w dziale Spedycji!
Sachs Trans International to rodzinne przedsiębiorstwo transportowe o zasięgu międzynarodowym i dominującej pozycji na rynku. Od blisko 35 lat stale rozwija swój potencjał, docierając aktualnie w każdy zakątek Europy, a coraz częściej również poza jej obszar. Firma zatrudnia obecnie ponad 530 pracowników i nieustannie poszerza swoją flotę, która dzisiaj liczy ponad 300 pojazdów (w tym 30% ciągników zasilanych LNG).
Biorąc udział w konkursie o staż, masz szansę zdobyć cenne doświadczenie pod okiem specjalistów z dziedziny transportu, wykwalifikowanej kadry pasjonatów spedycji i logistyki.
Oferta skierowana jest do absolwentów szkół średnich oraz studentów, którzy podejmą i pomyślnie przejdą poniższe etapy rekrutacyjne:
1. Wyślą CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@sachstrans.pl.
2. Wykonają zadanie konkursowe.

Nabór trwa do 30 kwietnia 2021 r.
Czas trwania stażu: 01.07-30.09.2021 r.
Regulamin dostępny jest na stronie internetowej


09.02.2021

Program Praktyk Budimex


10 lutego (środa) rozpoczynamy rekrutację do naszego Programu Praktyk
Aby dostać się na praktyki, należy wypełnić formularz i przejść naszą grę. W tym roku na studentów czekają nowe, specjalistyczne testy z wiedzy technicznej.
Mamy w ofercie ponad 250 miejsc w całej Polsce!
Od marca do końca czerwca szykujemy również wiele wydarzeń online dla studentów: webinary techniczne, filmy oraz konkursy.
Wystarczy śledzić nas na naszym Facebooku: tutaj

strona 3 z 9

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl