Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.02.2021
Ilość odwiedzin: 173621969
Aktualnie użytkowników: 1421
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 9

23.02.2021

Jak realizować projekty?

odbędzie się wydarzenie dla aktywnych studentów poświęcone realizacji projektów w czasach pandemii, organizowane przez Stowarzyszenie Robotyków SKALP oraz grupę Innspace. Jak realizować nasze inicjatywy zdalnie? Jak zarządzać rozproszonym zespołem? Jak przystosować swoją działalność do obecnej sytuacji? O swoich doświadczeniach opowiedzą zaproszeni goście.
AGENDA
17:00 Rozpoczęcie
17:05 Jak zarządzać rozproszonym zespołem?
Kilka słów o tym, jak można poradzić sobie z zarządzaniem projektem, jeżeli większość pracy odbywa się zdalnie.
17:25 Czy inżynier dogada się z artystą?
O inicjatywach interdyscyplinarnych na przykładzie prezentacji projektu ASP-PG-SKALP z designu eksperymentalnego
17:45 To do or not to do?
Porównanie doświadczeń zespołów, by spróbować określić najlepszą ścieżkę realizacji pomysłów
18:30 Jak nie wysyłać robota na Marsa, czyli 7 grzechów zespołów studenckich
Najczęstsze błędy przy realizacji inicjatyw studenckich. Jak można ich uniknąć?
18:50 Jak zrobić trochę hałasu?
Brak wydarzeń i konferencji utrudnił poszukiwanie partnerów do projektu i uniemożliwił promowanie własnych projektów. Czy na pewno? Jak skorzystać z nowych możliwości i co można robić online?
19:10 Jak pracować zdalnie?
O organizacji pracy własnej, motywacji i innych kwestiach, które należy wziąć pod uwagę.
Więcej informacji na:
link

22.02.2021

Dzień otwarty Mars

Dzień Otwarty Mars jest w pełni wirtualnym spotkaniem, które da Państwa studentom możliwość poznania nas i sprawdzenia, która ścieżka kariery będzie dla nich najlepsza! Trzy warsztaty z zakresu e-commerce, produkcji i sprzedaży dostarczą sporej dawki wiedzy merytorycznej, którą później, pod okiem naszych ekspertów, przekują w praktykę.
W związku z tym, że już 22 lutego ruszamy z rekrutacją na staże i programy menedżerskie, Dzień Otwarty Mars będzie również poświęcony rozwojowi kariery. W planie przewidziana jest sesja Q&A z uczestnikami programów stażowych i menedżerskich, rozmowa z Dyrektorem fabryki, a także niespodzianka ? wycieczka po jednej z naszych fabryk! Dla wszystkich zainteresowanych możliwościami pracy w Marsie, zaplanowana jest sesja Q&A, podczas której będzie można zadać swoje pytania.

Zarejestruj się już dzisiaj: link

22.02.2021

Agenda 2030


Dołącz do United Nations Association Poland!
Chcesz zdobyć doświadczenie w organizowaniu projektów i działać w międzynarodowym środowisku? Stowarzyszenie UNA Poland poszukuje nowych członków!
United Nations Association Poland (Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce) realizuje projekty wspierające i upowszechniające wiedzę na temat Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i roli Polski w tej organizacji.
Organizacja prowadzi programy z zakresu zrównoważonego rozwoju i Agendy 2030, aktywności społeczno-obywatelskiej, edukacji i angażowania ludzi młodych oraz z zakresu praw człowieka i demokracji. Jej członkowie propagują wartości demokratyczne, dialog międzykulturowy oraz aktywność obywatelską.
Dodatkowe informacje: link

17.02.2021

Time to Hack

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o konkursie organizowanym przez Agencję Wywiadu w formule Capture The Flag - TIME TO HACK. Celem konkursu jest popularyzowanie tematyki cyberbezpieczeństwa w atrakcyjny i przystępny dla młodych ludzi sposób. Uczestnicy konkursu będą musieli zmierzyć się z zagadnieniami kryptograficznymi, zasadami dotyczącymi bezpośrednio tematyki związanej z aplikacjami www, zasadami z przejmowania kontroli nad usługami oraz inżynierią wsteczną oprogramowania. Konkurs rozpocznie się na przełomie marca i kwietnia. Szczegóły będą pojawiać się na oficjalnej stronie Agencji Wywiadu oraz na profilach instytucji w mediach społecznościowych.

15.02.2021

HSBC Graduate Programme Virtual Insight Event

Are you a final-year student or recent absolvent interested in graduate opportunities in Poland? Join us for the HSBC Graduate Programme Virtual Insight Day. This is a unique opportunity to gain an insight into our two-year graduate programme in HSBC Technology or Global Operations.
We hope that you will leave the event with an understanding of what we do and how you could fit into our business.
To register please submit your CV here: hr.krakow.pl@hsbc.com
Please note registration is mandatory. Confirmed candidates will be notified by the HSBC Graduate Recruitment Team and emailed the event joining instructions in advance of the session.
Applications for our 2021 HSBC Technology and Global Operations graduate programmes are now open.
To find out more and apply, please visit this website.

17.02.2021

Transatlantic Future Leaders Forum

Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF) to program stażowy oferujący niepowtarzalną okazję na obserwację jak działa proces demokratyczny w tych krajach. Stażyści spędzą osiem tygodni w biurze, które zaakceptuje danego kandydata. W tym czasie stażyści nie tylko obserwują pracę biur parlamentarnych, ale także aktywnie angażują się w pracę takiego biura ?odbierają telefony i odpowiadają na maile wyborców, piszą notatki służbowe, biorą udział w różnorodnych wydarzeniach i konferencjach oraz dodatkowych spotkaniach, organizowanych przez TFLF.W poprzednich latach kandydaci odwiedzili m.in. Pentagon, fabrykę samolotów firmy Boeing, Międzynarodowy Fundusz Walutowy czy Bank Światowy.
Warunkiem udziału w programie jest polskie obywatelstwo, status studenta, określony wiek (maksimum 26 lat) oraz działalność dodatkowa, np. na rzecz organizacji pozarządowych, stowarzyszeń czy organizacji studenckich.
Webinar odbędzie się za pomocą ogólnodostępnej aplikacji w dniu 25.02 o godzinie 19:00. Więcej informacji o samym webinarze można znaleźć na stronie TFLF na Facebooku. Staże odbędą się w wakacje, w Londynie i Waszyngtonie od połowy sierpnia do początku października. Staż jest bezpłatny, a TFLF zapewnia pokrycie większości kosztów (m.in. lotów, wizy oraz zakwaterowania)w ramach przyznanego każdemu z wybranych kandydatów stypendium.
Aby aplikować należy wysłać zgłoszenie najpóźniej do 14 marca 2021r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej TFLF. Wybrane osoby, które trafią do finałowej rundy odbędą rozmowy indywidualne z komisją złożoną z przedstawicieli TFLF oraz Partnerów programu. Spotkania zaplanowano na połowę kwietnia. Ostateczna lista tegorocznych stażystów zostanie ustalona na początku maja. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie internetowej

strona 2 z 9

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl