Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W okresie wakacyjnym biuro jest czynne w godz. 08:00-16:00.

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 16.08.2018
Ilość odwiedzin: 113752026
Aktualnie użytkowników: 461
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 8

25.07.2018

Zostań wolontariuszem

Fundacja Stajnia i Pałac Inspiracji w Siemianowicach Śląskich zapraszają wszystkich zainteresowanych wolontariatem i praktykami w zakresie organizacji konferencji i współpracą międzynarodową do udziału w pracach zespołu "Co-design your Palace? organizującego Co-design your P(a)lace - międzynarodowe sympozjum naukowe i warsztaty service design na obszarach rewitalizowanych, które odbędzie się w dniach 20-25 sierpnia 2018 roku na terenie kompleksu pałacowo-parkowego w Siemianowicach Śląskich.
Wszystkie osoby zaangażowane będą miały możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu tworzonym z ludźmi, dla ludzi i przez ludzi na rzecz regionu Śląskiego oraz zdobycia cennego doświadczenia interpersonalnego i zawodowego w międzynarodowym środowisku co-design?owym.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj


25.07.2018

Global "CEO for One Month"

The Adecco Group, globalny lider rynku HR, co roku wylania młode osoby, które przez miesiąc pełnią funkcję CEO w poszczególnych krajach, w których funkcjonuje firma. Dla studentów i absolwentów to szansa na zdobycie doświadczenia, jakiego nie dają staże ani praktyki ? pełnienia najważniejszej roli w organizacji już na początku kariery. W tym roku polskim CEO for One Month został Mateusz Przysucha.
Każdy z krajowych CEO for One Month ma szansę by po swojej kadencji zostać - także na jeden miesiąc - globalnym CEO. Przy okazji Adecco organizuje konkurs dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o kandydatach. Nagrodą jest 2000 euro, które będzie można przeznaczyć na cele edukacyjne.
Nagrodzone zostaną ciekawość i kreatywność. Wystarczy zadać pytanie jednemu lub kilku z krajowych CEO for One Month. Jeśli ta osoba dostanie się do finałowej dziesiątki kandydatów, którzy będą rywalizować o stanowisko globalnego CEO for One Month, autor najciekawszego pytania wygra 2000 euro na cele edukacyjne.
Oczywiście zachęcamy by pytania kierować do Mateusza! Szczegóły konkursu i formularz do zadawania pytań tutaj

25.07.2018

Ikar Jakości

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania.
Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Zgłoszenia prac przyjmowane są do dnia 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: ikar@europeanquality.eu wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej.
W tym roku nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN ufundowała firma Protan Polska Sp. z o.o. Tym bardziej zachęcamy do udziału.


25.07.2018

Przepytaj rekrutera

25.07.2018

Szkoleniew ramach projektu CrossEUWBA

Zachęcamy do udziału w realizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projekcie CrossEUWBA.
Udział w projekcie mogą wziąć start-upy spełniające jedno z trzech kryteriów, tj.:
- jego założycielem jest kobieta
- jego managerem jest kobieta
- jego produkty/usługi skierowane są do kobiet.

Już 8 sierpnia 2018 r. dla uczestników programu CrossEUWBA organizujemy szkolenie, którego celem będzie zapoznanie uczestników z tematyką związaną z prowadzeniem własnego biznesu oraz przygotowaniem do pitch?u przed potencjalnymi inwestorami.
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez uznanych ekspertów posiadających praktyczną wiedzę z zakresu omawianej tematyki. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Agnieszka Osytek, Tomasz Jabłoński oraz Michał Misztal.
Więcej informacji o szkoleniu tutaj
Aktualnie w ramach CrossEUWBA prowadzony jest nabór projektów, który zakończy się 20 sierpnia 2018 r. Spośród zgłoszonych wniosków w dniu 30 sierpnia 2018 r. panel ekspertów wybierze najlepsze start-upy, które będą miały okazję zaprezentować się podczas pitchingu w Warszawie 19 września 2018 r. Nie czekaj, wypełnij wniosek już dziś!
Więcej informacji o programie tutaj
W przypadku zainteresowania udziałem w programie lub udziałem w szkoleniach organizowanych przez PARP chętnie odpowiemy na pytania kierowane na adres: crosseuwba@parp.gov.pl


25.07.2018

Zostań wolontariuszem

Kolejna ciekawa propozycja Wolontariatu Europejskiego, tym razem w Słowenii! Jeżeli chcesz dać upust swojej kreatywności, rozwijać umiejętności pedagogiczne, aktywnie pracować z młodzieżą i przeżyć wspaniałą międzynarodową przygodę to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!
Więcej o Wolontariacie Europejskim w szkole/centrum młodzieżowym w Słowenii tutaj

Na Litwie czeka Cię wspaniała przygoda. Przez pół roku realizuj europejską misję, promuj czytelnictwo i organizuj wydarzenia kulturalne w lokalnej bibliotece. We wrześniu jedni zaczynają szkołę, a Ty zacznij wolontariat europejski! Więcej o Wolontariacie Europejskim w bibliotece na Litwie: tutaj
Kandydatów i kandydatki prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych na adresy wskazane w ogłoszeniach, bezpośrednio do organizacji z Litwy i Słowenii.


strona 2 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl