Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.05.2018
Ilość odwiedzin: 110335850
Aktualnie użytkowników: 2024
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 16

14.05.2018

AngelHack

Już 19-20 maja w Krakowie odbędzie się hackathon w ramach kolejnej edycji Global Hackathon Series, którego organizatorem jest AngelHack. W tym roku spotykamy się w Hub:raumie!

Wpadnij do nas sam/sama, bądź w zespole składającym się z maksymalnie 5 osób i stwórz coś wyjątkowego - najlepszy zespół dostanie się do programu akceleracyjnego AngelHack o nazwie HACKcelerator i będzie miał możliwość przekuć swój hackathonowy projekt w sprawnie działający startup w Silicon Valley!

W programie także:
- 24 godziny kodowania
- świetne jedzenie (nie, nie będzie pizzy - będzie coś o wiele lepszego!)
- dostęp do wiedzy jurorów i mentorów, którzy stoją za sukcesami czołowych polskich i zagranicznych startupów, średniej wielkości firm i korporacji - na wydarzeniu spotkasz osoby, które pracowały m.in. w Google, Azimo, Lonsley, Facebook, Allegro, Brainly, FreshMail, GE Healthcare, Codewise, Interia i wielu innych

Zgarnij swój bilet, zanim będzie za późno!
Wpisując kod AH11NKRiSI uzyskasz bezpłatny wstęp na wydarzenie


11.05.2018

Poliśroda

11.05.2018

Adamed Super League.

11.05.2018

Digital Dragons 2018

Digital Dragons - największa konferencja branży gier komputerowych w Europie Centralnej - otwiera drzwi przed studentami i absolwentami szkół wyższych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery w gamedevie.
Organizatorzy DD w Centrum Kongresowym ICE wydzielą specjalną strefę rekrutacyjną HR Zone, która będzie ogólnie dostępna dla studentów i absolwentów. Będzie tam można porozmawiać z rekruterami czołowych studiów deweloperskich ? nowych pracowników szukać mogą m.in.: CD Projekt RED, Techland, Gamesture, Infinity Ward/Activision, European Games Group, Prime Bit Games, Unity, Yggdrasil, Oculus, Xsolla oraz 11 bit studios.
Aby wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu organizatorzy dopasują kandydatów do odpowiadających im ofert i umówią ich na rozmowy rekrutacyjne w poniedziałek 21 maja między 14:00 a 18:00 w HR Zone w Centrum Kongresowym ICE. HR Zone stanowi niepowtarzalną okazję do tego, by spotkać się bezpośrednio z pracownikami najważniejszych producentów gier w Polsce i na świecie i przybliżyć się o krok do spełnienia marzenia o pracy w branży gier!
Warto też pamiętać, że dla uczestników Digital Dragons zostały przygotowane ułatwienia na stronie Skillshot, które w łatwy sposób pozwolą wyszukać ogłoszenia od firm obecnych podczas Digital Dragons i są zainteresowane zatrudnieniem nowych pracowników.

11.05.2018

Konsultant w Audycie

Jeśli interesuje Cię praca Konsultanta w Audycie i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji, zapraszamy Cię do aplikowania i wzięcia udziału w fabularnej grze rekrutacyjnej Time Shadow!
TimeShadow - to jedna ze spółek córek znanej już w PwC grupy kapitałowej NanoShadow, której Prezesem jest słynny przedsiębiorca i wizjoner Jacek "Shadow" Szadowiak.
Gra rekrutacyjna będzie próbką pracy w audycie połączoną z ciekawym case study!
Finał wydarzenia odbędzie się w weekend 26/27 maja w naszym warszawskim biurze (przyjezdnym zwracamy koszt dojazdu).
Podczas tego etapu rekrutacji weźmiesz udział w pełnej różnorodnych wyzwań grze rekrutacyjnej, w której:
- zmierzysz się z przeprowadzeniem audytu spółki TimeShadow
- sprawdzisz się w ćwiczeniach symulacyjnych, które oddają codzienną pracę Audytora #candidateexperience
- poznasz nowe koleżanki i kolegów, z którymi rozwiążesz zagadkę fabularną, opartą o ideę "odwróconego" escape room #teamwork
- dowiesz się więcej o pracy Audytora nie tylko w dzisiejszych czasach... #timemachine
- spotkasz się oko w oko z ASiorem i innymi fajnymi ludźmi z PwC i nie tylko #asiorvlog
Więcej informacji o evencie
Dlaczego warto?
- wybrani uczestnicy w 48 h po zakończeniu eventu otrzymają OFERTĘ PRACY!
- wszyscy uczestnicy w 48 h po zakończeniu eventu otrzymają informację zwrotną
- gra rekrutacyjna to doświadczenie pracy audytora w praktyce - zobacz, czy Ci się spodoba!
Aplikacje przyjmujemy do 18 maja!
Szczegóły na stronie

11.05.2018

Lion?s Den ING Modelling Challenge

strona 2 z 16

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl