Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W okresie wakacyjnym biuro jest czynne w godz. 08:00-16:00.

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.09.2018
Ilość odwiedzin: 115633955
Aktualnie użytkowników: 1911
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 2 z 8

17.09.2018

"TEKA ABSOLWENTA" - projekt dla osób niepełnosprawnych

Projekt adresowany jest do osób, które:
• są mieszkańcami jednego z 6 województw: śląskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, pomorskiego, wielkopolskiego
• posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• są absolwentami szkoły wyższej lub realizują ostatni rok nauki w szkole wyższej; w przypadku absolwentów - posiadają dyplom, świadectwo lub inny dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego lub stopnia naukowego, wydany nie wcześniej niż 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu;
• są osobami pozostającymi bez zatrudnienia;
• nie są objęte takimi samymi działaniami aktywizacyjnymi w ramach innych zadań lub projektów finansowanych ze środków PFRON realizowanymi w tym samym czasie.
Wszystkie działania realizowane w ramach Projektu są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Wypełnij deklarację zgłoszeniową online.

07.09.2018

Szkoła Działania - Program przedsiębiorczości społecznej

Fundacja "Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość" (EVZ) poszukuje osób zakręconych na punkcie zmiany społecznej oraz zmotywowanych, by przez pół roku pracować nad rozwojem swoich produktów lub usług pod kątem ich innowacyjności, modelu biznesowego, zasięgu, marketingu.
Formularz zgłoszeniowy można przesyłać do 20 września 2018 r.

więcej 

06.09.2018

Warsztatach Studenckie "Architektura & Biznes"

Politechnika Rzeszowska i Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie zapraszają do udziału w spotkaniach praktycznych z architektami, specjalistami z zakresu planowania przestrzennego, urbanistami oraz urzędnikami miejskimi, które odbędą się w Krakowie (24-27.09.2018) i Rzeszowie (1-4.10.2018). Wątkiem przewodnim będzie kultura budowania. Więcej na www.architekturaibiznes.com.pl.

03.09.2018

Wolontariusz Akademii Przyszłości

Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia cenionego na rynku pracy i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce? SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przygotowały dla Ciebie świetną propozycję.
Angażując się w rolę Wolontariusza Akademii Przyszłości
nie tylko pomagasz najbardziej potrzebującym dzieciom, ale zdobywasz również doświadczenie zawodowe.
Jako wolontariusz rozwiniesz szereg kompetencji, m.in:
• Nauczysz się, jak zarządzać projektami i ludźmi.
• Zdobędziesz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• Będziesz organizował eventy.
• Będziesz nawiązywał współpracę z instytucjami, firmami, czy lokalnymi autorytetami.
• Poznasz ciekawych ludzi, dla których wyzwanie, to szansa na rozwój.
Dołącz do drużyny na www.superw.pl :)

29.08.2018

Shapers of the future 2018

Shapers of The Future - to nowa edycja intensywnych szkoleń dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych.
Jeśli aktywnie działasz w organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej i interesuje Cię innowacyjne rozwiązywanie ważnych problemów społecznych - koniecznie zgłoś się do naszego programu!
W trakcie warsztatów będziesz pracował w międzynarodowej grupie, pod okiem ekspertów i trenerów. Zdobędziesz wiedzę na temat innowacji społecznych, pracy metodą Design Thinking, poprawisz swoje umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.
Gwarantujemy świetną atmosferę, profesjonalny zespół trenerów oraz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystasz w codziennej pracy. Dodatkowo nie musisz martwić się o zakwaterowanie i wyżywienie - zapewniamy to wszystko na czas trwania warsztatów. Warsztaty są w całości prowadzone w języku angielskim!
KIEDY: 24-27 października 2018
GDZIE: Kraków
DLA KOGO: studenci, absolwenci i młodzi profesjonaliści z Europy Centralnej i Wschodniej
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 30 września 2018
Nie czekaj! Zgłoś swój udział już dziś
Warsztaty są organizowane przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Wydziałem Humanistycznym AGH i Województwem Małopolskim.
Więcej szczegółów na stronie oraz w wydarzeniu na Facebooku


29.08.2018

Zapraszamy do udziału w badaniu

strona 2 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl