Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.04.2018
Ilość odwiedzin: 109329455
Aktualnie użytkowników: 4502
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 2 z 14

25.04.2018

Po Stronie Natury

23.04.2018

Konferencja Naukowa aktywnych Kół Naukowych

Akademia Technniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej zaprasza zainteresowane Studenkie Koła Naukowe działające w Politechnice Śląskiej do prezentacji swoich osiągnięć podczas Konferencji Naukowej w ramach Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Bielsku-Białej, która odbędzie się 22 maja. Szczegóły. Zachęcamy do udziału!

23.04.2018

CZERWONE FERRARI CZY BEŻOWY SEDAN? KIM JESTEŚ DLA REKRUTERA?

Wysyłasz swoje CV do kolejnej firmy, chodzisz na rozmowy rekrutacyjne i nic? Być może nadszedł czas, aby podejść do poszukiwania pracy od innej strony.
Czy zastanowiłeś się przed wysłaniem dokumentów w jaki dokładnie sposób możesz wesprzeć rozwój firmy? Co Cię wyróżnia z tłumu kandydatów? Jakie problemy możesz pomóc rozwiązać w dziale lub organizacji, do których aplikujesz? Odpowiadając ?wszystkie!? tak naprawdę pokazujesz, że nie znasz swoich mocnych stron, a warto je znać i wykorzystać budując swoją markę osobistą.
Jak to zrobić? W jaki sposób wykorzystać storytelling podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Na czym się koncentrować tworząc CV, a czego unikać? Jaki typ pracownika jest kochany przez pracodawców?
Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych znajdziesz w artykule Pawła Tkaczyka JAK BYĆ FERRARI NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ?
Więcej artykułów na temat rozwoju kariery znajdziesz w najnowszym wydaniu Poradnika Praca.pl


23.04.2018

MedTrends 2018

Zapraszamy na IV edycję międzynarodowej konferencji MedTrends - Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia organizowanej w dniach 23-24.05.2018 w Zabrzu. Tematyka konferencji MedTrends będzie poświęcona aktualnym trendom, problemom i wyzwaniom w nowoczesnej ochronie zdrowia w Polsce i Europie. Formuła konferencji zakłada dwa intensywne dni naukowo-warsztatowe.

Pierwszy dzień forum - (23.05.2018 środa) skupiać się będzie wokół najbardziej aktualnych, istotnych zagadnień związanych z implementacją i rozwojem zdrowia cyfrowego w Polsce. Wiele miejsca w tegorocznym programie poświęcone będzie wykorzystaniu sztucznej inteligencji i machine learning w edukacji, diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, także w kontekście nowych wyzwań i oczekiwań w polskim systemie ochrony zdrowia.

Program drugiego dnia spotkania (24.05.2018 czwartek) zadedykowany będzie startupom w ochronie zdrowia, w trakcie którego planowane są prelekcje ekspertów, doświadczonych praktyków oraz warsztaty i case study. W ramach konferencji MedTrends organizowana jest sesja konkursowa MedTrends TOP TRENDS, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy startup w ochronie zdrowia.
Zgłoszenia udziału w konferencji/warsztatach: www.rejestracja.medtrends.pl

23.04.2018

Wolontariat Europejski w Lipsku

We are sending, hosting and coordinating organisation for European Voluntary Service in Leipzig.
We have different hosting organisations in Leipzig and offer EVS places every year.
Our volunteers live in shared flats. Everybody has an own room and share bathroom and kitchen. The flats are full equipped and have internet connection.
During the EVS, volunteers get budget for food, transportation and pocket money.
More information here


23.04.2018

P&G Women Engineering Day

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w P&G Women Engineering Day w Warszawie w Fabryce Pampers organizowane przez firmę Procter & Gamble.P&G Women Engineering Day odbędzie się w dniu 17 maja 2018 - start o godz. 9.00.
Warunkiem uczestnictwa jest:
- zaaplikowanie on-line na ce.experiencepg.com (P&G Women Engineering Day) i wypełnienie kwestionariusza online i testu osobowościowego
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bycie studentką 3, 4 lub 5 uczelni technicznych (preferowany profil: IT, elektryka, mechanika, automatyka, mechatronika, produkcja przemysłowa, inżynieria chemiczna i procesu)
Zapraszamy na Wyjątkowy Dzień w P&G, dzięki któremu będziesz miała okazję:
- dowiedzieć się jak wygląda dzień z życia inżynierek w P&G i jakie zadania wykonują na co dzień
- dowiedzieć się jak ważna jest rola kobiet w naszej organizacji
- poznać P&G i proces produkcji pieluszek Pampers w naszej fabryce w Warszawie
- spotkać uczestniczki z różnych uczelni technicznych w Polsce
Firma oferuje:
- dla najlepszych studentek szansa na udział w Programie Praktyk Letnich (płatny staż w firmie w okresie wakacyjnym) lub zatrudnienie na stałe
- zapewniamy nocleg dla osób spoza Warszawy z 16 na 17 maja 2018 oraz wyżywienie

strona 2 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl